Türkiye'nin Para Karakteri: Para Sihirbazı

Para Durumu'nda sizler için zaman zaman bilgi veren ve eğlenceli testler hazırlıyoruz. Bunlardan birisi de Para Karakteri testi. Yaklaşık 1500 kullanıcımız bu testi çözdü.

Testte kullanıcılarımıza 75 farklı kelime veriyoruz ve kendilerini en iyi anlatan 12 ile 15 arasında kelimeyi seçmelerini istiyoruz. İşte testin sonuçları:

Para Sihirbazı nasıl biridir?

Bilinçli: ‘Sihirbaz’ ideal bir para karakteridir. Hem maddi hem manevi dünyada sürekli değişen dinamik bir anlayışla kendi finansal gerçeklerini nasıl değiştireceğini ve dönüştüreceğini çok iyi bilir.

Geçmişle Barışık: ‘Sihirbaz’, etrafındaki dünyanın ve kendi gerçekliğinin tamamen bilincindedir. Sihirbazın silahı geçmişten gelen bilgileridir ve o kendisiyle ve geçmişiyle barış içerisindedir.

İç Güç: Hayattaki gücünün kaynağının kendi içerisinde olduğunu anlamıştır ve kendi gerçekliğini yaşama yetisine sahiptir. Sihirbaz; inanç, sevgi ve sabır ile ihtiyaçlarımızın her zaman yerine geldiğini bütün kalbiyle bilir.

Değişime Açık: Ortaya koyacağı gücün kaynağının üst güce erişme yetisinde yattığını bilir, değişime uğraşır.

Dengeli: ‘Sihirbaz’ iç dünyanın esas zenginlik olduğunu bilir, dış dünyayı ise maddi düzlemdeki aydınlanmanın bir ifadesi olarak görür. Bu ikisinin son derece birbiri ile bağlı olduğunu bilir.

Tavsiye: Aslında herkesin içinde bir ‘Sihirbaz’ para karakteri yatıyor, yeter ki gücünün farkına varsın ve kontrolü eline alsın…

Siz de PARA KARAKTERİ testini çözmek ve para karakterinizi öğrenmek istiyorsanız bu linke tıklayın...

Yorumlar
Kalan Karakter 800