Bütçeyi Aşmadan Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Alınır?

14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte hediye arayışları da hızlandı. Peki bütçeyi aşmadan uygun fiyata nasıl hediye alabiliriz?

Hemen size en mükemmel yolunu söyleyelim: Biriktirerek. Sevgililer Günü hediyesini bir hedef olarak belirleyip, bir iki ay boyunca her gün bunun için birikim yapabilirsiniz. Böylece hem hediyeyi önceden belirlemiş olursunuz hem de bütçenizi sarsmadan hediye almış olursunuz. Bunun için biraz geç kalınmış görünebilir ama 14 Şubat sadece bu yıl değil, her yıl var. Bu nedenle bir sonraki yıllarda hediyeyi önceden belirlemeyi ve bu hediye için para biriktirmeyi unutmayın.

Peki ya hediye almayı biraz geciktirdiysek ne yapmalıyız?

Fırsat avına çıkmanın zamanı geldi demektir. Son güne kalan hediye alma işlemlerinde sizin kesenize en uygun fiyatlı ürünleri bulmalısınız. Böylece biriktirmiş olmasanız da cebinizi çok zorlamayacak bir hediye alıp sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Tasarruflu bir hediye alternatifi arıyorsanız BKM Express’in kampanyalarına göz atmanızda fayda var. Bir markanın kampanyalarından ziyade binlerce seçeneğe sahip olmak ve BKM Express ile ödeme yapabilmek büyük kolaylık. Üstelik fiyatlar da indirimli. Örneğin: Lezzetlihediye.com için 30 Lira indirimli kampanyaları var:

 

Ya hiç hediye alamazsak?

Hediye alıp vermek pozitif bir hava oluşturduğundan dolayı hemen hemen her kültürde kendine yer bulmuştur. Fiyatından bağımsız olarak siz de düşük bütçeli de olsa bir hediye alıp sevdiğinize verebilirseniz hoş olur. Fakat bu şart değil; bazen bir tatlı söz, bir çiçek veya sevgiliye hazırlanmış bir tabak yemek bile mutlu etmeye yeter.

 

Sevgiyle kalın.

Yorumlar
Kalan Karakter 800