5 Adımda Parayı Kendinize Çekin

Düşünce yapınız ve bakış açınızda yapacağınız birkaç küçük değişiklikle daha çok parayı kendinize çekebilirsiniz. Üstelik bunları hem kendi kendinize yapabilirsiniz hem de uygulaması çok kolay. Zihninizi bolluk ve bereket frekansına ayarlamanız için birkaç ipucu;

1 5 Negatifleri Silin
Negatifleri Silin

Çocukken parayla ilgili duyduğunuz tüm negatif kalıpları unutun.
“Para pistir, elini sürme.” “Zenginler kötüdür.” “Fazla para mutsuzluk getirir.”
Çocukken size söylenen ve beyninizin bir tarafına adeta kazınmış bu ve bunun gibi kalıpları bulun ve bu konudaki inançlarınızı silin, yerine olumlularını koyun. Bunları sürekli tekrarlayın ki negatifler gibi pozitifler de beyninize adeta kazınsın.

2 5 Geçmişi Unutun

Para konusunda bazı sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Az parayla geçinmek zorunda olduğunuz günler de olmuş olabilir. Hepsini unutun ve yeni inançlarınızla yeni bir sayfa açın. Hayal ettiğiniz paraya sahip olunca neler yapacağınızı düşünün. Bunları listeleyin.

3 5 Mış Gibi Davranın

Paranız varmış, finansal açıdan özgürmüşsünüz gibi düşünün ve bu şekilde hissedin. Bunu yaparken çok para harcayın demiyorum, parayla ilgili endişelerinizi silin. İstediğiniz paraya sahip olmuşsunuz gibi hayal kurun. Mış gibi düşününce hissettiklerinizi özümseyin.

4 5 Hedef Tahtası Hazırlayın

Kendinize bir tahta alın, üzerine hayallerinizi, hedeflerinizi gösteren resimler, fotoğraflar asın. Bunu başucunuza asın ve her gün buna bakın. Baktıkça heyecan duyun.

5 5 Şükredin

Bugün sahip olduğunu her şey için şükretmeyi alışkanlık haline getirin. Böylece sahip olduklarınızın farkına varabilecek ve neler başarabildiğinizi görebileceksiniz. Daha fazlası neden olmasın ki?

Yorumlar
Kalan Karakter 800