Akıllı Harcamayla Bir Kahve Molası

Tasarruf yapmak demek para harcamamak demek değil, tam tersine akıllı harcamak demek. Akıllı harcama yapmanın yolu ise kampanyalardan da faydalanmaktan geçiyor.

 Kampanyalardan faydalanmayı biraz daha açalım:

 İhtiyaç Varsa:

Eğer bir şeye ihtiyacınız yoksa o ürünün fiyatının 50 liradan 20 liraya inmesi sizi cezbetmemeli. Evde 5-6 tane olan bir ürünü ya da hiç kullanmayacağınız bir ürünü sırf fiyatı indi diye alırsanız, bu bir gereksiz harcama olur. 

Fırsat Oluşmuşsa:

Sizin zaten alacağınız bir ürün kampanyayla daha ucuz bir fiyata düşmüşse, sizin için bir tasarruf fırsatı oluşmuş demektir. Bunu bütçe planınız dahilinde değerlendirin.

Bütçe Dostu Markalar:

Sürekli olarak güzel kampanyalarla aile bütçesine katkı sağlayan markaları da özenle takip etmenizde fayda var. Örneğin Türkiye’nin ödeme yöntemi TROY, her ay yeni kampanyalarla kullanıcıların bütçesine katkı sağlıyor.

Güncel kampanyalardan birisine de Espressolab ile imza atmışlar. Espressolab şubelerinde, TROY logolu kartlar ile yapılacak kahve alımlarında 2. kahve ücretsiz veriliyor. İstanbul Teknik Üniversitesi - Ayazağa, İstanbul Teknik Üniversitesi - Taşkışla, Bilgi Üniversitesi - Santralistanbul, Bilgi Üniversitesi - Kuştepe, Şehir Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Kadirhas Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi şubelerine uğrarsanız arkadaşınızla bir kahve molası verip tek kahve fiyatına 2 kahve alabilirsiniz. Üstelik kampanya Aralık ayının sonuna kadar geçerli.

Detaylar için https://troyodeme.com/kampanyalar/espressolabde-1--1-kahve-kampanyasi

Afiyet olsun :)

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800