Her işin başı sağlık, para yönetiminin de…

Unutmayın, esas güzellik gözlerin ışıltısındadır. Sağlığınıza iyi bakın, paranızı boşa harcamayın!

Bol bol su için vücuttaki toksinleri atın. Yürüş yapın. İleride sağlık için harcayacağını parayı tasarruf etmiş olursunuz.

Bu işaretler varsa, vücudunuz susuz kalmış demektir!Yeterince su içmemek vücudu son derece olumsuz etkiliyor. Çalışma masanızda daima sürahi bulundurmaya özen gösterin ve bu işaretler varsa, su tüketiminizi mutlaka artırın.

 Ofiste ve evde klima kullanımına dikkat! Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk ortamlar, yaptığınız işin performansını düşürür.

Sıcaklardan etkilenmemek için dikkat etmeniz gerekenlerBu yüksek sıcaklarda ofiste ya da dışarıda vakit geçirenlerin sıcaklığı daha kolay atmaları için püf noktalar...

 Aksesuarlarınızı klasik, iyi ve kaliteli olanlardan seçin. Modası geçmez.

Kıyafette zengin görünüm fiyata değil, doğru tercihe bağlı!Dünya kadar para harcayıp ucuzluktan almış gibi görünebilir ya da akıllıca alışveriş yapıp, son derece şık olabilirsiniz. Unutmayın; önemli olan fiyata göre değil, kaliteli seçim yapabilmek.

 Her banyoda iki ya da üç kez şampuanlanmak zorunda değilsiniz, şampuanı iki yerine bir kez kulansanız yüzde 50 tasarruf sağlarsınız. Saçın yağ dengesini de korumuş olursunuz.

Makyaja para harcamadan güzel görünmenin sırrı!Sabah taptaze bir ciltle uyanmanın keyfini sürmek için yapmanız gereken aslında oldukça basit...

 Daha fazla hijyen diye satın aldığınız dezenfektan sabunlar, derinizin üzerindeki koruyucu tabakayı kaldırarak elinizi hastalığa daha elverişli hale getiriyor. Hem de bütçenize gereksiz yük oluyor.

Bütçenizi zorlayan 7 gereksiz harcamaGiderlerinizi karşılamakta zorlanıyor, ay sonu geldiğinde elinizde ödemeleriniz için yeterli para kalmıyorsa, durumunuzu düzeltmek için işe ihtiyacınız olmayan harcamalara son vermekten başlayabilirsiniz.

 Çekmeceleri makyaj malzemesiyle doldurmayın. Rimel, allık bitmeden almayın.

Pahalı makyaj ürünleri daha etkili değil!Dünyaca ünlü mankenlerin makyözü Sam Chapman, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla, güzelleşmek için tonla para harcamamız gerekmediğini kanıtladı.

 Eskiyen elbiselerinizden kurtulmadan evvel üzerlerindeki taşlardan ya da düğmelerden çantalarınıza süsler yapmayı deneyin.

Başarılı insanların her gün aynı şeyleri giymelerinin 8 nedeniMinimal yaşamla ilgili makaleler yayınlayan bir websitesi, başarılı isimler tarafından benimsenen ’Kapsül Gardırob’ anlayışının altında yatan sebepleri sıraladı.

 Güvenli internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Böylece hem daha fazla araştırma ve karşılaştırma yaparak bazı ürünleri çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Üstelik eve teslim. Bir şey almadan fiyatını internetten muhakkak araştırın.

Alışveriş karakterinize göre yapmanız gerekenler!Alışveriş alışkanlığı, insandan insana farklılık gösteriyor. En sık rastlanan 10 alışveriş karakterinden hangisinin size daha uygun olduğunu seçip önerilen tavsiyeye uyarak finansal huzuru yakalayabilirsiniz.

 Kıyafet alışverişinizi ilkbahar ve sonbahar başlarına denk getirmeye çalışın. Mağazalarda büyük indirim oluyor.

Yorumlar
Kalan Karakter 800